– PROJENİZİN HER ANINDA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ OLMAYA HAZIRIZ.

Sacit Zorlu Metal A.Ş. olarak Dış Cephe ve Mimari Sistemler alanında tasarımdan, detay çözümleme işlemlerine, üretiminden, uygulamasına, gerekli olduğu durumlarda projeye özel sistem geliştirmek de dahil olmak üzere her yönüyle hizmet verebilen tek firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Talep ve önerilerinizi önemsiyor, uygulama sonrası ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü destek için çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.

 

– ÜRETİMİN GÜCÜNÜ HİSSEDİN.

Kullandığımız sistemleri, kendimiz tasarlıyoruz, limitlerimizi biz belirliyoruz. Dış Cephe ve Mimari Sistemler alanında birçok patente ve Ar-Ge projelerine sahibiz. Projenize en uygun sisteme birlikte karar veriyor, ihtiyacınız olan yeni sistemleri size özel tasarlıyoruz. Sistemlerimizde kullandığımız tüm alüminyum profilleri, Sakarya 3. Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 22000 m² arazi üzerine kurulu fabrikamızda üretiyor, Kocaeli’de bulunan montaj tesisimizde sistem haline getiriyoruz. Bu nedenle, yalnızca uyguladığımız sisteme değil, sistemde kullandığımız alüminyum profillere de garanti veriyoruz.

 

– KULLANDIĞINIZ SİSTEMLERLE PROJELERİNİZ EŞSİZ OLSUN.

Bir projede yansıtılmak istenen yenilikçi ruh, projenin en estetik kısmı olan dış cephede başlar. Tercih ettiğiniz sistemlerin size özel tasarlanması, projenizi eşsiz yapar.